Erdal Can Alkoçlar

Erdal Emanet Alkoçlar Kimdir?
Erdal Emanet Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıhun bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çıhun en şanlı miktarda ilaç dâhilerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği düzı izam etmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın selen cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen kafaarı valörında ülkesini durmadan temsil fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 pare kafavurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında daha çok tam bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında alan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu ortada en çok patent kafavurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı yardımıyla yalabık nöbetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse de katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay cereyan etmek üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine şanlı bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bildirmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (üst hüküm) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı münfailtır. Tamam çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Emanet Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biröte şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda alan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca deşkenin birlikte insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta üstıkların geçmesi dâhilin belirli bir saatı beklesek de bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile dâhilerisinden amelî bir şekilde iyileştirme edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsel nöbetlev bozukluğunu da iyileştirme buyurmak dâhilin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavim ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent kafavurularının 2000 adetine yaklaşanın kazı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri konut istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla ait görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Emanet Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına bünyelabilecek en gerçek katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Emanet Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da şanlı vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde alan düz özge ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir miktarda farmasötik deneşeli patentinin kazı sahibi olması ve kafavurusunu ilk karşılayıcı nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzında çaldatmaışmalarını durmadan makroleterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biröte nöbet Türkiye Senenin Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil dar haricinde yani global anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı daruların önlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile alay malay yalabık nöbetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biröte farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Emanet Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda alan düz bir altın sahası ile alay malay kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı kadir veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a yayımcı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak nöbettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere iki sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada gözlerine alan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı munzam kadir mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii gereç bünyesındaki havailuklar yardımıyla yüksek derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Emanet Alkoçlar ise şirketi çecik en planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada alan düz detaylara bakılırsa başkaca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar