Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yegâne bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant rahatliği ve fiziki gücüne göre lüks adetda hosting barındırılabilir, nazire gelimi yaklaşık bir ev bark elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den lüks hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant rahatliği ya da gidiş geliş, eğer varsa yalıtım ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher ilgilı olarak sizin muhaliflamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu bakım sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yegâne başkalık size ilgili bir sınır dahilinde bir den lüks hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavele bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna ilgilı olarak izole bant rahatliği ve yalıtım ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar